• ČERSTVÉ HLAVIČKY - HLASOVANIE

• Zapojme sa do hlasovania a opäť vyhrajme pre deti prísun kvalitného a čerstvého ovocia na
            celý školský rok 2024/2025.
            Hlasovanie prebieha od 25.4.2024 do 29.5.2024.

• Turnaj v basketbale - Šinter liga

• V stredu dňa 17. 4. 2024 sa konal v našej telocvični ZŠ Bieloruská turnaj v basketbale, ktorého sa zúčastnili tri školy z Podunajských Biskupíc. Turnaj zorganizovala Šinter liga pod vedením p. Huňu a p. Adamčíka, ktorí vedú krúžok u nás v škole, za čo im patrí naša vďaka. Reprezentácie našej školy sa zúčastnili žiaci, ktorí aktívne navštevujú krúžok. Deti súťažili vo viacerých športových disciplínach a vzájomných zápasoch. Mali možnosť nabrať skúsenosti z hry do ďalších tréningov a zápasov a tiež bližšie spoznať súperov. Užili si veselý športový deň a na záver boli všetci zúčastnení odmenení vecnými a sladkými odmenami.

Fair play hre a športu zdar!

Tatiana Mináriková

• TRIEDNE AKTÍVY

• V stredu 10.04.2024 sa uskutočnia triedne aktívy.

1. stupeň o 17:00 hod.

2. stupeň o 17:30 hod.

Srdečne na TA pozývame rodičov a zákonných zástupcov.