• TRIEDNE AKTÍVY

• V stredu 20.9.2023 sa uskutočnia triedne aktívy.

1. stupeň o 17:00 hod.

2. stupeň o 17:30 hod.

Srdečne na TA pozývame rodičov a zákonných zástupcov.

• Súťaž vo varení guláša

• V sobotu 9. 9. 2023 sa v Podunajských Biskupiciach konal 23. ročník súťaže vo varení guláša. Tejto súťaže sa zúčastnil aj tím našich zamestnancov pod vedením p. učiteľa Mgr. Kristiána Leska. Tím obsadil krásne 4. miesto v silnej konkurencii, čo je veľký úspech, na ktorý sme hrdí. Ich guláš bol ocenený pre svoju bohatú chuť a dokonale zmiešané korenie, ktoré dodávalo jedlu jedinečnú chuť. Pre súťažný tím boli oporou ďalší kolegovia, rodičia, ale aj žiaci, ktorí ich prišli podporiť. Táto súťaž bola nielen o jedle, ale aj o spoločenskom duchu a komunite. Tím našich kolegov ukázal, že zápal a oddanosť môžu viesť k úctyhodným výsledkom aj v kuchyni. Gratulujeme im k 4. miestu a tešíme sa na to, čo nám prinesie budúci rok v súťaži vo varení guláša!

• Otvorenie školského roka 2023/2024

• Úvod septembra je vždy spojený s novými začiatkami a plný očakávaní. Na našej základnej škole sme zažili takýto vzrušujúci okamih, keď sme sa všetci zišli v našom školskom areáli, aby sme oficiálne otvorili ďalší školský rok. Tento deň bol plný úsmevov, emocionálnych momentov a nádeje do budúcnosti.

• ŠKD šk. rok 2023/2024

• Vážení rodičia,

dnes (11.09.2023) bol publikovaný nový predpis platieb pre ŠKD.

Číslo účtu ŠKD:

Suma:
            30 € - 1.dieťa
            20 € - ďalšie dieťa

Variabilný symbol:
            nájdete ho v app EduPage (Platby) alebo prihlásením sa na web. stránke školy - Platby

Prvú (septembrovú) platbu je potrebné uhradiť do 15.09.2023.
            Nasledujúce mesačné platby je potrebné uhradiť do 10. dňa príslušného kalendárneho mesiaca.